Блок живлення 1stPlayer HA-1000BA3 1000W (NGDP-PLT-1000-BK-EU)
В наявності
Код: 105023
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 83А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Особливість:
120-мм вентилятор FDB, що підтримує режим 0 об/хв
Тиснений кабель: стильний, міцний та гнучкий
Повністю модульний: кабелі, що від'єднуються для простоти управління.
Сертифікація 80 PLUS та Cybenetics Platinum: ефективність 91,01% при повному навантаженні
Повністю японські електролітичні конденсатори: забезпечують надійність та довговічність
10-річна гарантія
+12V1 83А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 4
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 12
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х140х86 мм
ККД 91.01%
Колір чорний/сірий
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 1000 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Platinum
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.