Блок живлення 1stPlayer HA-1000BA4 1000W (NGDP-GLD-1000-BK-EU)
В наявності
Код: 105024
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 83А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Малий розмір. Велика потужність
Надзвичайна продуктивність та зниження енерговитрат
Представляємо MES ID
Завантаження звіту про тестування у три етапи:
  1. Відскануйте QR-код, щоб скопіювати MES ID.
  2. Відвідайте офіційний веб-сайт виробника.
  3. Введіть MES ID та перегляньте або завантажте свій звіт.
Стандартний форм-фактор ATX
Серія NGDP має стандартний розмір 140 мм у межах форм-фактора ATX. Як провідний виробник блоків живлення, 1STPLAYER випереджає тенденції, задовольняючи вимоги геймерів щодо компактних та ефективних рішень для живлення.
Надійна продуктивність на великій висоті
Режим нульових обертів (Zero RPM Mode)
+12V1 83А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 4
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 3
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 8
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х140х86 мм
ККД 91.1%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 1000 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.