Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 1300W (NGDP-PLT-1300-BK-EU)
В наявності
Код: 105026
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 108А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
1stPlayer NGDP HA-1300BA3 — блок живлення наступного покоління.
Форма відповідає специфікації ATX 3.0 і сертифікації Platinum. Блок живлення має потужність 1300 Вт, але зберігає стандартний форм-фактор ATX. Випрямлення повного мосту LLC, 0 дБА при навантаженні 50 %, розширене регулювання напруги 12 В, амплітуда внутрішньої хвилі 0.5 %. Дорогі рельєфні кабелі в стандартній комплектації.
Оснащений контактним роз’ємом 12VHPWR, що забезпечує до 600 Вт для енергоємних відеокарт. Джерело живлення підтримує до 2-кратного збільшення загальної потужності та 3-кратного збільшення потужності GPU, забезпечуючи сумісність із майбутніми високопродуктивними компонентами.
+12V1 108А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 140х150х86 мм
Довжина кабеля MB (24) pin - 610 мм; CPU (4+4) pin - 650 мм; PCIE (6+2) pin - 600 мм; PCIE (12+4) pin - 720 мм; Molex - 465 мм; SATA - 465 мм
ККД 90.65%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 1300 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Platinum
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-11 %