Блок живлення 1stPlayer HA-650AC1 650W (ACK-STD-650-BK-EU)
В наявності
Код: 105028
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 52А
+3.3V - 21А
+5V - 20А
1stPlayer HA-650AC1 - сучасний блок живлення серії AKC 80 Plus
Ефективність поєднується з надійністю
Залишатись холодним під навантаженням
Створений для тривалого використання
+12V1 52А
+3.3V 21А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
PCI-E 6+2pin 2
SCP (захист від короткого замикання) є
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити 145х150х86 мм
Довжина кабеля MB (24) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 650 мм; PCIE (6+2) pin - 600 + 150 мм; Molex + SATA - 800 мм
ККД 87.5%
Охолодження 1х140 мм
Потужність 650 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus White
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.