Блок живлення 1stPlayer HA-750AC2 750W (ACK-STD-750-BK-EU)
В наявності
Код: 105029
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 62А
+3.3V - 15А
+5V - 15А
1st Player HA-750AC2 - універсальний і надійний блок живлення потужністю 750 Вт, який відповідає сучасним потребам персональних комп’ютерних систем.
+12V1 62А
+3.3V 15А
+5V 15А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
PCI-E 6+2pin 2
SCP (захист від короткого замикання) є
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити 145х150х86 мм
Довжина кабеля MB (24) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 650 + 150 мм; PCIE (6+2) pin - 600 + 150 мм; Molex + SATA - 800 мм
ККД 88.5%
Охолодження 1х140 мм
Потужність 750 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus White
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.