Блок живлення 1stPlayer HA-850BA4 850W (NGDP-GLD-850-BK-EU)
В наявності
Код: 105033
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 70.8А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Стандартний форм-фактор ATX
Серія NGDP має стандартний розмір 140 мм у межах форм-фактора ATX. Як провідний виробник блоків живлення, 1STPLAYER випереджає тенденції, задовольняючи вимоги геймерів щодо компактних та ефективних рішень для живлення.
Надійна продуктивність на великій висоті
Режим нульових обертів (Zero RPM Mode)
+12V1 70.8А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 3
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х140х86 мм
ККД 91.2%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-3 %