Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU)
В наявності
Код: 105035
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 70.8А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
1stPlayer HA-850BA7 - сучасний блок живлення серії AKC 80 Plus Silver
Особливості:
- Підтримка ATX3.1 і PCIe 5.1
- Кабель постійного струму 12V-2x6
- Рельєфний кабель постійного струму
- Сертифікат Cybenetics і 80 Plus Silver
- Електролітний конденсатор Teapo
- Захист: OVP/OPP/SCP/OCP/UVP/OTP
+12V1 70.8А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 2
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 4
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 220-240 В
Габарити 145х150х86 мм
Довжина кабеля MB (24) pin - 495 мм; CPU (4+4) pin - 560 + 150 мм; PCIE (6+2) pin - 520 мм; PCIE (12+4) pin - 670 мм; Molex + SATA - 340 + 150 + 150 мм
ККД 90.47%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х140 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Silver
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.