Блок живлення 1stPlayer PS-550FK 550W (FK-550-BK-EU)
В наявності
Код: 105038
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 45А
+3.3V - 15А
+5V - 15А
+12V1 45А
+3.3V 15А
+5V 15А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
Molex 2
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 4
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 1.9 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х140х86 мм
ККД 85%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 550 Вт
Рівень шуму 27.5 дБ
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.