Блок живлення 1stPlayer PS-600AX 600W (DKPM-BRZ-600-BK-EU)
В наявності
Код: 105040
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 50А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
1st Player PS-600AX - універсальний і надійний блок живлення потужністю 600 Вт, який відповідає сучасним потребам персональних комп’ютерних систем.
+12V1 50А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
Molex 2
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2.2 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 140х150х86 мм
Довжина кабеля MB (24) pin - 500 мм; CPU (4+4) pin - 800 мм; PCIE (6+2) pin - 700 мм; Molex + SATA - 900 мм
ККД 90%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 600 Вт
Рівень шуму 27.5 дБ
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.