Блок живлення Asus TUF-GAMING-1000G-WHITE PCIE5 1000W Gold (90YE00S5-B0NA00)
В наявності
Код: 105105
Виробник: ASUS
Характеристики
+12V1 - 83.3А
+3.3V - 25А
+5V - 25А
TUF Gaming 1000W Gold — це ефективний, стійкий і надійний блок живлення, розроблений для тривалої роботи.
Конденсатори та дроселі проходять складні випробування, щоб отримати сертифікат військового рівня.
Захисне покриття PCB захищає від вологи, пилу та екстремальних температур.
Повністю модульні карбовані кабелі зберігають вашу установку акуратною.
+12V1 83.3А
+3.3V 25А
+5V 25А
+5Vsb 3A
-12V 0.8А
4+4 pin CPU 2
Molex 4
OTP (захист від перегрівання) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 8pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 5
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
Вага 2.48 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х150х86 мм
ККД 92%
Колір білий
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х135 мм
Потужність 1000 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.