Блок живлення Chieftec BPS-BFX-450BS BRONZE, Bulk
В наявності
Код: 105131
Виробник: CHIEFTEC
Характеристики
+12V1 - 37.5А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Блок живлення Chiefteс SFX-350BS серії SMART з унікальною схемою активної корекції коефіцієнта потужності PFC здатний видати 350Вт потужності при ефективності >85%. Він рекомендується для складання безшумної офісної системи або медіацентру в корпусах, які підтримують компактний форм-фактор SFX.
Блок живлення відповідає специфікації стандарту ATX 12V 2.3, він сумісний з усіма процесорами та відеокартами нового покоління та є чудовим та доступним варіантом для щоденного користування
Тихий 80-мм вентилятор з автоматичним контролем швидкості AFC забезпечує якісний відвід тепла.
+12V1 37.5А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
4-pin CPU 1
8-pin CPU 1
Molex 2
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 3
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 0.97 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 125х100х64 мм
ККД 85%
Колір сірий
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х80 мм
Потужність 450 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор SFX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Hit
Блендер Braun MQ 50236 M WH
Sale
-10 %