Блок живлення Chieftec CTG-750C-RGB
В наявності
Код: 105144
Виробник: CHIEFTEC
Характеристики
+12V1 - 30А
+12V2 - 30А
+3.3V - 22А
Висока ефективність роботи (> 85% при напрузі 230V) і повну відповідність модної концепції RGB гейминга
Для охолодження блоку використовується новітній Rainbow RGB вентилятор з + 5V адресним LED коннектором
Підтримує синхронізацію з усіма існуючими технологіями RGB підсвічування
+12V1 30А
+12V2 30А
+3.3V 22А
+5V 22А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
Floppy 2
Molex 4
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2.15 кг
Вхідна напруга 230 В
Габарити 150х140х87 мм
ККД 85%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування з підсвічуванням
Охолодження 1х120 мм
Потужність 750 Вт
Форм-фактор PS II
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%