Блок живлення Chieftec GPS-400A8
Sale
-13 %
В наявності
Код: 105156
Виробник: CHIEFTEC
До кінця акції:
Характеристики
+12V1 - 18А
+12V2 - 17А
+3.3V - 22А
+12V1 18А
+12V2 17А
+3.3V 22А
+5V 18А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4-pin CPU 1
Floppy 1
Molex 2
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 1
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 3
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 230 В
Габарити 150х140х87 мм
ККД 80%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 400 Вт
Форм-фактор PS II
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%