Блок живлення Chieftec GPX-850FC
Sale
-0 %
В наявності
Код: 105159
Виробник: CHIEFTEC
До кінця акції:
Характеристики
+12V1 - 70.5А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
За допомогою серії PowerUp від Chieftronic визнана якість і висока продуктивність серії PowerPlay робляться доступними для широкого кола геймерів. Завдяки мостовому LLC-перетворювача з технологією DC-DC, серія гарантує неймовірно низький рівень шуму від пульсацій по напрузі і відмінну регулювання напруги. Завдяки дизайну, що гарантує високу щільність потужності, ця серія гарантує потужність аж до 850W незважаючи на невеликий форм-фактор, загальною довжиною всього 14 см, і ККД 80 PLUS Gold. Компактний розмір і повністю модульне керування кабелями дозволить Вам використовувати серію PowerUp як для невеликих систем, де є потреба у маленький блок живлення, так і для дуже великих систем завдяки довгим чорним плоским кабелях.
-Сертифікат по ККД 80 PLUS Gold
-Повністю модульне керування кабелями
-Мостовий LLC-перетворювач з технологією DC-DC
-Низький рівень шуму від пульсацій по напрузі і відмінна регулювання напруги.
+12V1 70.5А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Floppy 1
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 6
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 9
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2.4 кг
Габарити 150х140х86 мм
ККД 90%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%