Блок живлення Chieftec Polaris 3.0 PPS-1050FC-A3 1050W
Sale
-3 %
В наявності
Код: 105162
Виробник: CHIEFTEC
До кінця акції:
Характеристики
+12V1 - 87.5А
+3.3V - 22А
+5V - 22А
Серія CHIEFTEC Polaris 3.0 розроблена відповідно до стандарту Intel ATX 3.0 і підтримує PCIe GEN 5 з ефективністю, сертифікованою 80 PLUS GOLD, обіцяючи виняткову продуктивність. Polaris 3.0 вирізняється сучасним технічним дизайном, включно з напівмостовим перетворювачем LLC із технологією DC-to-DC, а також японськими основними конденсаторами для досягнення низьких пульсацій і жорсткого регулювання напруги. Безшумний вентилятор Polaris 3.0 135 мм FDB оптимізує баланс між охолодженням і шумом за чудової довговічності. Повністю модульна організація кабелів забезпечує чисте і зручне складання всередині будь-якої системи.
+12V1 87.5А
+3.3V 22А
+5V 22А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 4
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 12
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 3 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 160х150х86 мм
ККД 90%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х135 мм
Потужність 1050 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.