Блок живлення Chieftec Steel Power BDK-550FC 550W
В наявності
Код: 105180
Виробник: CHIEFTEC
Характеристики
+12V1 - 45.5А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
У блоці живлення Chiefteс BDK-550FC передбачено наступні технології захисту:
OCP (захист від надструмів);
OTP (захист від перегрівання);
OPP (захист від перевантаження);
OVP (захист від перенапруги);
SCP (захист від короткого замикання);
UVP (захист від пониженої напруги);
SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги).
+12V1 45.5А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Floppy 1
Molex 3
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
Вага 1.62 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150x140x86 мм
ККД 85%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 550 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.