Блок живлення Chieftec Vega M PPG-750-CW 750W
В наявності
Код: 105191
Виробник: CHIEFTEC
Характеристики
+12V1 - 62.5А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Блоки живлення серії CHIEFTEC Vega M відповідають стандарту Intel ATX 12V 3.1 та підтримують PCIe GEN5 із сертифікованою ефективністю 80PLUS Gold. Вони вражають конкурентоспроможним співвідношенням ціни та продуктивності, залишаючись вірними перевіреній якості Chieftec. Серія Vega M оснащена перетворювачем LLC Half-Bridge з технологією DC-to-DC, що забезпечує підвищену енергоефективність та стабільність.
+12V1 62.5А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2.05 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х150х85 мм
Довжина кабеля MB (20+4) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 650 + 150 мм; PCIE (6+2) pin - 2 х 600 +150 мм; 16 PIN PCIe GEN5 - 600 мм; Molex - 400 + 150 + 150 мм; SATA - 2 х 450 + 150 + 150 мм
ККД 90%
Колір білий
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х135 мм
Потужність 750 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-9 %