Блок живлення MSI MAG A1000GLS PCIE5 PCIE5 1000W
В наявності
Код: 105484
Виробник: MSI
Характеристики
+12V1 - 83.3А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
MSI MAG A1000GLS PCIE5 — 10000W, повністю модульний блок живлення, 80 PLUS Gold
Високоефективний блок живлення для сучасних геймерських та робочих ПК. Підтримує ATX 3.1 та PCIe 5.0, оснащений одним потужним каналом +12В (83,3 А). Повністю модульний дизайн спрощує підключення кабелів і організацію всередині корпусу. Блок живлення забезпечує стабільне живлення сучасних відеокарт та високопродуктивних систем, працює тихо завдяки семіпасивному режиму. Ідеально підходить для потужних систем з сучасними відеокартами та високими навантаженнями.
+12V1 83.3А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Floppy 1
Molex 4
NLO (робота без навантаження) є
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 11
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х150х86 мм
ККД 90%
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х135 мм
Потужність 1000 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.