Джерело безперебійного живлення Eaton 5E G2, 1600VA/900W (5E1600UI)
В наявності
Код: 106970
Виробник: Eaton
Характеристики
Ємність батарей - 7 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 8.89 кг
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E G2 призначений для забезпечення надійного живлення мережевого обладнання та домашніх ПК. З його потужністю 900 Вт він забезпечує стабільне та безперебійне електроживлення, що є важливим для збереження даних та нормальної роботи обладнання навіть під час відключень основного електропостачання.
Ємність батарей 7 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 8.89 кг
Вихідна напруга 230 В
Вхідна напруга 220-240 В
Габарити (ШхВхГ) 133x180x330 мм
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантаження є
Кількість IEC-розеток 6
Кількість батарей 2
Кількість вихідних розеток 6
Колір чорний
Матеріал корпусу метал
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 900 Вт
Потужність повна 1600 VA
Призначення споживчі
Тип архітектури лінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідного сигналу апроксимована синусоїда
Час перемикання 10 мс
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-4 %