Джерело безперебійного живлення Eaton 5PX G2, 2200VA/2200W (5PX2200IRT2UG2)
В наявності
Код: 106976
Виробник: Eaton
Характеристики
Ємність батарей - 7 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 28.2 кг
Ємність батарей 7 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 28.2 кг
Вихідна напруга 230 В
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити (ШхВхГ) 438x85.5х603 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантаження є
Кількість IEC-розеток 10
Кількість батарей 6
Кількість вихідних розеток 10
Колір чорний/сріблястий
Матеріал корпусу метал
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 2200 Вт
Потужність повна 2200 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури лінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідного сигналу чиста синусоїда
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%