Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 3000VA/2700W, LCD, USB, RS232
В наявності
Код: 106985
Виробник: Eaton
Характеристики
Ємність батарей - 9 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 33.4 кг
Ємність батарей 9 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 33.4 кг
Вихідна напруга 230 В ± 10%
Вхідна напруга 230 В
Габарити (ШхВхГ) 214х346х412 мм
Захист від перевантаження є
Кількість батарей 8
Кількість вихідних розеток 8
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 2700 Вт
Потужність повна 3000 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури безперервної дії (On-line)
Форма вихідного сигналу чиста синусоїда
Час роботи від АКБ при навантаженні 50% 16 хв
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%