Екран на тринозі 2E 120" (240x180, 4:3) (0043120T)
В наявності
Код: 107082
Виробник: 2E
Характеристики
Габарити - 2400х1800 мм
Діагональ - 120"
Поверхня - Matte White S
Відмінне рішення для презентацій, демонстрації фотографій та відео в офісах, навчальних закладах або домашніх умовах. У всіх екранах для проекторів 2E використовується матове біле полотно, укріплене скловолокном. Воно забезпечує кут огляду в 160°, високу контрастність і відсутність відблисків. Монтаж на підлозі за допомогою триноги дозволяє використовувати проекційний екран на виїзних заходах і в будь-який момент швидко його скласти для транспортування або зберігання. Модельний ряд в цьому виконанні представлений різними співвідношенням сторін і розмірами – 1:1 (80", 96", 100", 112", 118", 135") та 4:3 (72", 86", 120").
Габарити 2400х1800 мм
Діагональ 120"
Поверхня Matte White S
Тип переносний (на тринозі)
Угол обзора 160°
Формат ілюстрації 4:3
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.