Комутатор Dahua DH-CS4006-4GT-60
Sale
-10 %
В наявності
Код: 111278
Виробник: DAHUA Technology
До кінця акції:
Характеристики
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 6
PoE In / PoE Out - ні / так
Бюджет PoE - До 60 Вт
Блискавкозахист
Повітряний розряд: 8 кВ; Контактний розряд: 6 кВ
PoE In / PoE Out ні / так
Бюджет PoE До 60 Вт
Вага 280 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 6 портів
Кількість портів з підтримкою PoE 4 порти
Максимальна швидкість LAN портів 1 Гбіт/с
Максимальне енергоспоживання 65 Вт
Матеріал корпусу метал
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / ні / ні
Рівень управління L2
Розміри (ШхВхГ) 130 x 90 x 26 мм
Тип керований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор настільний
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%