Комутатор Dahua DH-CS4010-8ET2GT-110
Sale
-10 %
В наявності
Код: 111279
Характеристики
Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) - 8
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 2
PoE In / PoE Out - ні / так
Підтримує протоколи PoE (IEEE802.3af), PoE+ (IEEE802.3at) та Hi-PoE (IEEE802.3bt) із загальним бюджетом живлення 110 Вт. Комутатор живиться від джерела з напругою 54 ВDC і струмом 2.22 A.
PoE In / PoE Out ні / так
Бюджет PoE До 110 Вт
Вага 360 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Кількість портів з підтримкою PoE 8 портів
Максимальна швидкість LAN портів 100 Мбіт/с
Максимальне енергоспоживання 115 Вт
Рівень управління L2
Розміри (ШхВхГ) 184.6 х 103.3 х 27 мм
Тип керований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор настільний + стійковий
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%