Комутатор Dahua DH-PFS3110-8ET-96
Sale
-4 %
В наявності
Код: 111289
Виробник: DAHUA Technology
До кінця акції:
Характеристики
Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) - 8
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 1
PoE In / PoE Out - ні / так
PoE In / PoE Out ні / так
SFP 1
Бюджет PoE До 96 Вт
Вага 540 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 10 портів
Кількість портів з підтримкою PoE 8 портів
Максимальна швидкість LAN портів 100 Мбіт/с
Максимальне енергоспоживання 110 Вт
Матеріал корпусу метал
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / ні / ні
Розміри (ШхВхГ) 150 x 110 x 42 мм
Тип некерований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор настільний
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-5 %