Комутатор Ubiquiti Utility Ultra 210W (USW-ULTRA-210W)
В наявності
Код: 111587
Виробник: Ubiquiti
UniFi Ultra 210W – це невеликий та керований комутатор від Ubiquiti Networks, що надає вісім портів Gigabit Ethernet та підтримує технологію Power over Ethernet (PoE) другого рівня. Пристрій забезпечує сім портів з передачею PoE-OUT+ за стандартами 802.3af/at, надаючи до 30 Вт потужності кожному порту для пристроїв з технологією PoE. При використанні вхідного PoE живлення 802.3af комутатор забезпечує тільки свою роботу з бюджетом PoE обмеженим до 16 Вт при використанні вхідного живлення PoE+ (at) і 42 Вт при використанні вхідного живлення PoE++(bt). Також доступний один порт із вхідним PoE-IN++ для живлення самого комутатора. Можливий варіант використання зовнішнього блока живлення: бюджет PoE до 202 Вт із блоком 210 Вт (входить до комплекту постачання) або до 52 Вт із блоком 60 Вт. Пристрій призначений для встановлення на стіні або столі, кріплення включені в комплект постачання.
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.