Кронштейн Gembird WM-80STR-01 (VESA600х400)
В наявності
Код: 113024
Виробник: Gembird
Характеристики
Відстань від стіни - 61 мм
Вид кронштейна - поворотно-похилий
Допустиме навантаження - 50 кг
Настінний поворотний кронштейн для телевізора з подвійним кріпленням
Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 40-80 дюймів
Сумісність із VESA, макс. 600 мм х 400 мм
Відстань до стіни 61-506 мм
Практичні кріплення для кабелю
У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
Відстань від стіни 61 мм
Вид кронштейна поворотно-похилий
Допустиме навантаження 50 кг
Колір чорний
Кут нахилу -3/+7°
Рекомендована діагональ 40" - 80"
Стандарти VESA 100х100, 600х400 мм
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%