Кронштейн Iiyama DS1002C-B1 100х100
В наявності
Код: 113068
Виробник: Iiyama
Характеристики
Вид кронштейна - виносний, поворотно-похилий
Допустиме навантаження - 10 кг
Колір - чорний
Вид кронштейна виносний, поворотно-похилий
Допустиме навантаження 10 кг
Колір чорний
Кут нахилу -85/-15°
Кут повороту 180°
Максимальный стандарт VESA 100х100 мм
Рекомендована діагональ 10" - 30"
Стандарти VESA 75х75 мм, 100х75 мм, 100х100 мм
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-1 %