Модуль пам`яті DDR4 16GB/3200 Goodram (GR3200D464L22S/16G)
В наявності
Код: 115095
Виробник: Goodram
Характеристики
CAS Latency (CL) - CL22
Загальний об'єм пам`яті - 16 ГБ
Кількість модулів у комплекті - 1 шт
Модуль пам'яті Goodram DDR4-3200 16GB (GR3200D464L22S/16G) є високоякісним пристроєм, спеціально розробленим для забезпечення ефективної роботи персональних комп'ютерів. Маючи ємність 16 ГБ і підтримуючи частоту 3200 МГц, даний модуль забезпечує високу продуктивність системи, що дозволяє ефективно виконувати найресурсомісткіші завдання.
Крім високої продуктивності та надійності, ця модель пропонує і економічне енергоспоживання. З низькою напругою живлення 1,2 В, Goodram DDR4-3200 16GB (GR3200D464L22S/16G) допомагає скоротити енерговитрати вашої системи, що є важливим аспектом для користувачів, які прагнуть економії електроенергії.
CAS Latency (CL) CL22
Загальний об'єм пам`яті 16 ГБ
Колір зелений
Напруга живлення 1.2В
Наявність підсвічування без підсвічування
Призначення для ПК
Стандарт пам'яті PC4-25600
Схема таймінгів 22-22-22-52
Тип оперативної пам'яті DDR4
Форм-фактор DIMM
Частота пам'яті 3200 МГц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-3 %