Модуль пам`ятi DDR4 8GB/3200 Goodram Iridium X Black (IR-X3200D464L16SA/8G)
В наявності
Код: 115163
Виробник: Goodram
Характеристики
CAS Latency (CL) - CL16
Загальний об'єм пам`яті - 8 ГБ
Кількість модулів у комплекті - 1 шт
Ефективний радіатор, що відводить надлишок тепла
Якість модулів пам'яті Goodram
CAS Latency (CL) CL16
Загальний об'єм пам`яті 8 ГБ
Колір чорний з червоним
Лінійка пам'яті Goodram Iridium X
Напруга живлення 1.2В / 1.35В
Наявність підсвічування без підсвічування
Призначення для ПК
Система охолодження пасивна (радіатор)
Стандарт пам'яті PC4-25600
Тип оперативної пам'яті DDR4
Форм-фактор DIMM
Частота пам'яті 3200 МГц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%