Модуль пам`яті SO-DIMM 48GB/5600 DDR5 Transcend (JM5600ASE-48G)
В наявності
Код: 115378
Виробник: Transcend
Характеристики
CAS Latency (CL) - CL46
Загальний об'єм пам`яті - 48 ГБ
Кількість модулів у комплекті - 1 шт
Представляємо вам модуль пам’яті для ноутбука Transcend SoDIMM DDR5 48GB 5600 MHz (JM5600ASE-48G) — ідеальне рішення для тих, хто прагне максимальної продуктивності та надійності в роботі. Завдяки використанню сучасної технології DDR5, цей модуль забезпечує вражаючу частоту 5600 МГц, що підвищує швидкість обробки даних та значно поліпшує відгук системи.
Особлива увага приділяється енергоефективності. При напрузі живлення в 1.1 В цей модуль забезпечує стабільну роботу з меншим споживанням енергії, що подовжує час роботи від акумулятора ноутбука. Крім того, завдяки майстерності Transcend, він вирізняється високою якістю виготовлення та довговічністю.
CAS Latency (CL) CL46
Загальний об'єм пам`яті 48 ГБ
Напруга живлення 1.1В
Наявність підсвічування без підсвічування
Призначення для ноутбуків
Стандарт пам'яті PC5-44800
Схема таймінгів 46-45-45
Тип оперативної пам'яті DDR5
Форм-фактор SO-DIMM
Частота пам'яті 5600 МГц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-24 %