Модуль пам`ятi SO-DIMM DDR3 8GB/1333 Goodram (GR1333S364L9/8G)
В наявності
Код: 115389
Виробник: Goodram
Характеристики
CAS Latency (CL) - CL9
Загальний об'єм пам`яті - 8 ГБ
Кількість модулів у комплекті - 1 шт
- більш висока пропускна спроможність (до 19200 МБ/с);
- понижене тепловиділення (результат зменшення напруги живлення);
- менше енергоспоживання і поліпшене енергозбереження.
Купити SoDM DDR3 8192mb GOODRAM (GR1333S364L9/8g) - означає придбати модуль пам'яті, який працює з тактовою частотою 1333 MHz і може передавати дані з піковою швидкістю 10600 МБ/с.
CAS Latency (CL) CL9
Загальний об'єм пам`яті 8 ГБ
Напруга живлення 1.5В
Наявність підсвічування без підсвічування
Призначення для ноутбуків
Стандарт пам'яті PC3-10600
Схема таймінгів 9-9-9
Тип оперативної пам'яті DDR3
Форм-фактор SO-DIMM
Частота пам'яті 1333 МГц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%