Модуль пам`яті SO-DIMM DDR4 8GB/2666 Goodram (GR2666S464L19S/8G)
В наявності
Код: 115407
Виробник: Goodram
Характеристики
CAS Latency (CL) - CL19
Загальний об'єм пам`яті - 8 ГБ
Кількість модулів у комплекті - 1 шт
Модуль пам'яті для ноутбука DDR4 8GB 2666 MHz Goodram (GR2666S464L19S/8G) - чудовий вибір для збільшення обсягу пам'яті Вашого ноутбука. Це спеціальні модулі для портативних комп'ютерів, що відрізняються зменшеним розміром. Цей тип модулів пам'яті використовується також і в комунікаційному устаткуванні, де їх габарити, в усі сучасні ноутбуки встановлюються модулі формату SODIMM.
CAS Latency (CL) CL19
Загальний об'єм пам`яті 8 ГБ
Напруга живлення 1.2В
Наявність підсвічування без підсвічування
Призначення для ноутбуків
Стандарт пам'яті PC4-21300
Схема таймінгів 19-19-19
Тип оперативної пам'яті DDR4
Форм-фактор SO-DIMM
Частота пам'яті 2666 МГц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%