Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACDNG (90LM0AN0-B01970) OLED Black 360Hz
В наявності
Код: 115571
Виробник: ASUS
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
Широкі можливості підключення включають DisplayPort 1.4 (DSC), HDMI 2.1 та USB-C з потужністю подачі живлення 90 Вт.
360 Гц QD-OLED ігровий монітор
ROG Strix OLED XG27ACDNG
Домінуйте на 360 Гц
OLED-антиміготливий
Переваги технології OLED
Створено на довговічність
Вдосконалений індивідуальний радіатор
Захист екрана
ASUS OLED Care+
Співвідношення сторін
Рівномірна яскравість
Центр відображення віджетів
Плавний та чуйний
Технологія зниження синього світла
Великі можливості підключення
Багато варіантів підключення, включаючи один порт DisplayPort 1.4, два порти HDMI 2.1, USB-C з потужністю подачі живлення 90 Вт та USB-концентратор, забезпечують підтримку широкого спектра мультимедійних пристроїв.
Ергономічна підставка
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync
Безрамковий монітор так
Вага 7.44 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Габарити (ШхВхГ) 610.3x514.8x218.8 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C
Колір чорний
Контрастність 1000:1
Концентратор USB 3хUSB3.2
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 75 Вт
Час реакції 0.03 мс
Частота оновлення 360 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.