Монітор Asus 27" ROG Strix XG27UCDMG (90LM0B20-B01971) OLED Black 240Hz
Sale
-16 %
В наявності
Код: 115577
Виробник: ASUS
До кінця акції:
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
Надзвичайно плавне зображення
Переваги технології OLED
Чітке зображення й текст
Неймовірна чіткість у динаміці
Ексклюзивна технологія ASUS Extreme Low Motion Blur мінімізує розмиття динамічного зображення.
ROG OLED Anti-Flicker 2.0
Алгоритм компенсації яскравості
Refresh Rate Cap
Захист панелі
ASUS OLED CARE PRO
Neo Proximity Sensor
Очищення пікселів
*Не від’єднуйте шнур живлення протягом цього процесу, інакше його буде перервано.
Переміщення екрану
Виявлення меж
Якість, перевірена часом
Надійний OLED-монітор
Монітор для будь-яких завдань
DisplayWidget Center
Технологія ROG Gaming AI
Рівномірна яскравість
Керування співвідношенням сторін
Плавність і швидкість
Інтерфейси
Для підключення до джерел відеосигналу і периферійних пристроїв монітор має сучасні інтерфейси DisplayPort 1.4 (DSC), HDMI 2.1, USB-C (PD 90 Вт) і USB-хаб.
Ергономічна підставка
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync
Безрамковий монітор так
Вага 7.44 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Габарити (ШхВхГ) 613x509.4x168.7 мм
Геймерські так
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C
Колір чорний
Контрастність 1500000:1
Концентратор USB 3хUSB3.2
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 80 Вт
Час реакції 0.03 мс
Частота оновлення 240 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.