Монiтор Asus 31.5" ROG Strix XG32UCDS (90LM0B50-B01371) OLED Black 165Hz
Sale
-5 %
В наявності
Код: 115615
Виробник: ASUS
До кінця акції:
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync
Безрамковий монітор так
Вага 6.6 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Габарити (ШхВхГ) 718x562x188 мм
Діагональ екрану 31.5"
Додаткові роз'єми 1хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Контрастність 1500000:1
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 50 Вт
Тип матриці QD-OLED
Час реакції 0.03 мс
Частота оновлення 165 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.