Монітор Asus 34" VG34VQL1B VA Black Curved 165Hz
В наявності
Код: 115640
Виробник: ASUS
Характеристики
DisplayPort - 2
DVI - відсутній
HDMI - 2
Усе для комфортної гри
Вигнута ультраширокоформатна панель
Частота оновлення екрана ? 165 Гц
Розширений динамічний діапазон
Інтуїтивне керування
DisplayPort 2
DVI відсутній
HDMI 2
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync
Безрамковий монітор так
Вага 9 кг
Вбудована аудіосистема є
Вигнутий екран так
Габарити (ШхВхГ) 809х416-546х274 мм
Діагональ екрану 34"
Колір чорний
Концентратор USB 4хUSB3.0
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Потужність аудіосистеми 2х2 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 21:9
Споживана потужність (в роботі) 35 Вт
Тип матриці VA
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 165 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-30 %