Монiтор Dell 34.2" Alienware AW3425DW (210-BRTW) QD-OLED Black Curved 240Hz
В наявності
Код: 115715
Виробник: Dell
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
Dell 34.2" Alienware AW3425DW (210-BRTW) - це ігровий монітор преміумкласу, який поєднує в собі ультраширокий формфактор та матрицю QD-OLED. Це робить його одним із найбажаніших пристроїв для геймерів та ентузіастів, які шукають безкомпромісну якість зображення.
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync
Безрамковий монітор так
Вага 8.14 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Вигнутий екран так
Габарити (ШхВхГ) 814.15х555.08х232 мм
Діагональ екрану 34.2"
Додаткові роз'єми USB Type-C
Колір чорний
Концентратор USB 1хUSB3.0
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 21:9
Споживана потужність (в роботі) 36.7 Вт
Тип матриці QD-OLED
Час реакції 0.03 мс
Частота оновлення 240 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.