Монітор Gigabyte 34" Gaming MO34WQC2 OLED Black Curved 240Hz
В наявності
Код: 115749
Виробник: Gigabyte
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
Захоплююче. Революційне.
Ідеальна піксельна роздільна здатність
OLED
Натхненні вами
GIGABYTE OLED
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync Premium Pro
Безрамковий монітор так
Вага 9.86 кг
Вбудована аудіосистема є
Вигнутий екран так
Габарити (ШхВхГ) 811.7х465.3-595.3х244.3 мм
Геймерські так
Діагональ екрану 34"
Додаткові роз'єми 1хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Концентратор USB 2хUSB3.2
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Потужність аудіосистеми 2х3 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 21:9
Споживана потужність (в роботі) 48 Вт
Тип матриці OLED
Час реакції 0.03 мс
Частота оновлення 240 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.