Монiтор Philips 24" 24E1N1100A/00 IPS Black 100Hz
В наявності
Код: 115992
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - відсутній
DVI - відсутній
HDMI - 1
Для роботи з документами створений спеціальний режим EasyRead.
Два вбудовані стереодинаміки потужністю по 2 Вт відтворюють чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн, переглядайте фільми, слухайте музику без підключення зовнішніх динаміків.
Підключення монітора Philips 24E1N1100A здійснюється за допомогою роз’єму HDMI або VGA.
DisplayPort відсутній
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) 1
Вага 2.92 кг
Вбудована аудіосистема є
Вбудована камера є
Габарити (ШхВхГ) 542х417х180 мм
Діагональ екрану 24"
Додаткові роз'єми 2xmini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Потужність аудіосистеми 2х2 Вт
Регулювання по висоті відсутнє
Роздільна здатність екрану 1920x1080
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 15 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 100 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Hit
Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4232-4KS3
Sale
-3 %
Блок живлення Cougar GEX X2 850 850W