Монiтор Philips 24" 24E2N1100LB/00 VA Black 100Hz
В наявності
Код: 115993
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - відсутній
DVI - відсутній
HDMI - 1
Дисплей VA відтворює дивовижне зображення із широким кутом огляду
Злагоджені дії без зусиль завдяки технології Adaptive-Sync
Короткий час відповіді рухомого зображення
DisplayPort відсутній
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) 1
Вага 2.42 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Вбудована камера є
Габарити (ШхВхГ) 541х416х180 мм
Діагональ екрану 24"
Колір чорний
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Регулювання по висоті відсутнє
Роздільна здатність екрану 1920x1080
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 17.6 Вт
Тип матриці VA
Час реакції 4 мс
Частота оновлення 100 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.