Монiтор Philips 27" 27B2G5200/00 Black 100 Hz
В наявності
Код: 115999
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 1
Технологія IPS для повного спектру кольорів та широких кутів огляду
Швидке оновлення 100 Гц
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) 1
Безрамковий монітор так
Вага 6.46 кг
Вбудована аудіосистема є
Габарити (ШхВхГ) 614х543х236 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Концентратор USB 2хUSB3.0
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Потужність аудіосистеми 2х3 Вт
Регулювання по висоті є
Роздільна здатність екрану 1920x1080
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 8.76 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 4 мс
Частота оновлення 100 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.