Монiтор Philips 27" 27B2N3500J/00 IPS Black 120Hz
В наявності
Код: 116001
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
Монітор Philips 27" 27B2N3500J/00 Black
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Безрамковий монітор так
Вага 6.24 кг
Вбудована аудіосистема є
Габарити (ШхВхГ) 615х539х146 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми 1хUSB Type-B, mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Концентратор USB 4хUSB3.2
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Потужність аудіосистеми 2х2 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 21.6 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 4 мс
Частота оновлення 120 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.