Монiтор Philips 27" 27E1N1100A IPS Black 100Hz
В наявності
Код: 116004
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - відсутній
DVI - відсутній
HDMI - 1
Для роботи з документами створено спеціальний режим EasyRead.
Два вбудовані стереодинаміки потужністю по 2 Вт відтворюють чистий і виразний звук. Спілкуйтесь онлайн, переглядайте фільми, слухайте музику без підключення зовнішніх динаміків.
Зручна кнопка EasySelect допоможе швидко змінити налаштування монітора прямо у екранному меню.
Підключення монітора Philips 27E1N1100A здійснюється за допомогою роз’єму HDMI або VGA.
DisplayPort відсутній
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) 1
Ігрові технології AMD FreeSync
Безрамковий монітор так
Вага 4 кг
Вбудована аудіосистема є
Габарити (ШхВхГ) 617х457х211 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Потужність аудіосистеми 2х2 Вт
Регулювання по висоті відсутнє
Роздільна здатність екрану 1920x1080
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 18.8 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 100 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.