Монiтор Philips 27" 27E1N1600AE/00 IPS Black 100Hz
В наявності
Код: 116005
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - відсутній
DVI - відсутній
HDMI - 1
Два вбудовані стереодинаміки потужністю по 2 Вт відтворюють чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн, переглядайте фільми, слухайте музику без підключення зовнішніх динаміків.
Підключення монітора Philips 27E1N1600AE здійснюється за допомогою роз’єму HDMI. Використовуйте роз’єм USB Type-C для підключення монітора до ноутбука - так ви зможете переглядати високоякісне відео на великому дисплеї, заряджаючи при цьому під’єднаний пристрій з потужністю до 65 Вт. У вашому розпорядженні також буде два додаткових порти USB Type-A.
DisplayPort відсутній
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Безрамковий монітор так
Вага 5.75 кг
Вбудована аудіосистема є
Габарити (ШхВхГ) 617х483х220 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Концентратор USB 2хUSB3.2
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Потужність аудіосистеми 2х2 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 25.5 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 4 мс
Частота оновлення 100 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.