Монiтор Philips 27" 27M2N3500PF IPS Black 260Hz
В наявності
Код: 116016
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології Nvidia G-Sync, Adaptive Sync
Безрамковий монітор так
Вага 4.25 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Габарити (ШхВхГ) 614х462х215 мм
Геймерські так
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір темно-сірий
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Регулювання по висоті відсутнє
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 38 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 260 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.