Монiтор Philips 27" 27M2N5901A/00 IPS White 160Hz
В наявності
Код: 116019
HDMI - 2
Монітор Philips 27" 27M2N5901A/00 White
Режим подвійної роздільної здатності: адаптується під ваш ігровий процес
Частота оновлення 320 Гц для максимально плавної та яскравої картинки
Малий час відгуку 0.5 мс для чітких зображень і плавного ігрового процесу
Технологія UltraClear і роздільна здатність 4K UHD (3840 x 2160) для максимальної чіткості
Дисплей 16:9 Full HD для чіткого та детального зображення
DisplayHDR 400 для більш реалістичного і приголомшливого зображення
MultiView дає змогу одночасно використовувати два під’єднання
Вбудовані стерео АС для відтворення мультимедіа
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології Adaptive Sync
Безрамковий монітор так
Вага 6.86 кг
Вбудована аудіосистема є
Габарити (ШхВхГ) 614х526х262 мм
Геймерські так
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми 1хUSB Type-B, mini-jack 3.5 мм
Колір білий
Концентратор USB 2хUSB3.2, 1хUSB Type-C
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Потужність аудіосистеми 2х5 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 32.5 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 0.5 мс
Частота оновлення 160 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.