Монiтор Philips 27" 27M2N8500/00 QD-OLED White 360Hz
В наявності
Код: 116020
HDMI - 2
Чотири потужні стереодинаміки по 5 Вт відтворюють чистий та об’ємний звук - грайте в ігри, дивіться фільми, спілкуйтесь без підключення зовнішніх динаміків.
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Безрамковий монітор так
Вага 7.35 кг
Вбудована аудіосистема є
Габарити (ШхВхГ) 609.3х513.7х274.5 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір білий
Концентратор USB 2хUSB3.2
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Потужність аудіосистеми 4х5 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 83.7 Вт
Тип матриці QD-OLED
Час реакції 0.03 мс
Частота оновлення 360 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.