Монiтор Philips 27" Evnia 27M2C5201L/00 VA Curved White 180Hz
В наявності
Код: 116021
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
Розширений динамічний діапазон (HDR) для більш реалістичного та яскравого зображення
SmartContrast: для насичених відтінків чорного
Ambiglow для інтенсивних розваг
Ігровий режим SmartImage для геймерів
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync
Безрамковий монітор так
Вага 4.8 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Вигнутий екран так
Габарити (ШхВхГ) 611х468х197 мм
Геймерські так
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір білий
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Регулювання по висоті є
Роздільна здатність екрану 1920x1080
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 20.89 Вт
Тип матриці VA
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 180 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.