Монiтор Philips 27" Evnia 27M2N3201A/00 IPS White 180Hz
В наявності
Код: 116023
HDMI - 2
Нові горизонти геймінгу
Частота оновлення 180 Гц забезпечує плавний та чіткий відеоряд
Низька затримка введення скорочує час затримки сигналу між пристроями та монітором
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології Adaptive Sync
Безрамковий монітор так
Вага 5.82 кг
Вбудована аудіосистема є
Габарити (ШхВхГ) 614х519х261 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір білий
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Потужність аудіосистеми 2х2 Вт
Регулювання по висоті є
Роздільна здатність екрану 1920x1080
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 27.4 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 180 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.